Yıldız Tilbe'ye sahnede sürpriz evlilik teklifi!
Görüntü Tarihi:
Yıldız Tilbe yeni albümünün etkinlikleri kapsamında verdiği konserlerden bir tanesinde evlenme teklifi aldı

Yorumlar

Yıldız Tilne son albümü ‘Kış Gülleri’nin ilk konserinde kendisini dinlemeye gelen genç bir isimden evlenme teklifi aldı.

Konser sırasında Tilbe, bir de evlilik teklifi aldı. Tilbe, “Benimle evlenir misin Yıldız?” diye bağıran genç hayranına, “Kaç yaşındasın?” diye sordu. Hayranının 19 yaşında olduğunu öğrenen Tilbe, “19 yaşında olsaydım seni kaçırmazdım” diyerek herkesi güldürdü.

Yıldız Tilbe, ‘Kış Gülleri’ albümüne adını veren şarkısını Nejat İşler eşliğinde kliplendirmişti. ‘Hicran’ ve ‘Melek’ filminin yönetmeni olarak tanınan Esra Vesu Özçelik’in yönetmenliğindeki klipte şarkıcı, ünlü oyuncu Nejat İşler’le kamera karşısına geçmişti. İkili, hikâye gereği iki sevgiliyi canlandırmıştı.

Yıldız Tilbe, "'Klipte kim oynasın?' diye düşünürken Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy aklımdan geçti ama aşk şarkısı olduğu için çocuğum yaşındaki bu yakışıklılarla olmaz dedim. Daha sonra aklıma Nejat İşler geldi. Kendisini aradığımda hemen kabul etti. Nejat içimdeki oyunculuğu çıkarttı, bana bir şey bırakmadan mükemmel bir şekilde yönetti klibi. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim" demişti.