Yeni formatta bir ilk Survivor ödül oyunu kime gitti?
Görüntü Tarihi:
Yemek ve iletişim ödülü için sahaya çıkan taraflardan hangisi ikili ödüle ulaştı?

Yorumlar

Survivor 44. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Alp Kırşan'ın sunduğu yarışmaların ilki yemek ödülü içindi. İkinci oyun ise iletişim ödülüydü. Her iki karşılaşma da heyecan vericiydi.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bugünkü iletişim oyununda kazanan taraf istediği herhangi bir kişiyle mesajlaşacaktı. Yarışmacılar Survivor'da ilk kez kurulan parkurda yarıştı. Özellikle havuz engelinde iki takım da bir hayli zorlandı. Uzun zamandır ödüle hasret kalan oyuna Gönüllüler çok iyi başladı. Durum bir ara 7-2 Gönüllüler lehineydi. Yeni formatta bir ilk yaşandı ve Gönüllüler takımı ilk kez bir oyun kazandı.

ANIL HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADI

İletişim oyunu öncesi Gönüllüler takımından Anıl, kamera önüne geçerek açıklamalarda bulundu. Oyunun anlamlı olması Anıl'ı bir hayli duygulandırdı. Annesiyle görüşme ümidiyle oyuna çıkmayı uman Anıl hıçkıra hıçkıra ağladı.

YEMEK ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Kazanan takımın bonfile et ve pilav yiyeceği oyuna Ünlüler takımı yine mükemmel başlayarak 3 sayı üst üste aldı. Fakat Gönüllüler demoralize olmayıp oyun sarıldı ve durumu 3-3'e getirdi. Durum bir ara 7-7'ye kadar geldi ama oyun sonunda kazanan taraf yine Ünlüler oldu.

ALP KIRŞAN CUMALİ KARARINI AÇIKLADI

Ödül oyunu öncesi Alp Kırşan, son konseyde Nagihan'ın dile gitrdiği "Cumali Ünlüler takımına geçsin" talebine cevap verdi. Kırşan, Cumali'nin karşı tarafa geçmeyeceğini açıkladı. Bu anlarda Cumali ise tebessüm etmekle yetindi.

SEMA NAGİHAN YARIŞMASI NEFES KESTİ

Yemek ödülünde, Sema ile Nagihan bir oyunda karşı karşıya geldi. Her iki yarışmacıda bir türlü topu basket atmayı başaradı ve aşırı efor sarf etti. Yarışmanın en uzun soluklu mücadelesini sonunda Nagihan kazandı. Sema oyun sonrası yorgunluktan kendini yere bıraktı.