Gizlilik Politikasi

tvarsivi.com talep ve şikâyet kuralları

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın gerçekleştiren, Türkiye'nin ilk tv arama motoru tvarsivi.com, bir dizi ve film izletme sitesi değildir. Bu nedenle, tv ile ilgili detaylı içeriksel metinlerin yer aldığı tv arama motoru, tvarsivi.com'da; herhangi bir programın kopyalanarak çoğaltılıp sunulması da söz konusu değildir. Buradaki asıl amaç, tv kanalları ile ilgili bir arşivi kamuoyuna sunarak bu ihtiyacı gidermek ve televizyon programları ile ilgili oluşturulan zengin metinlerin, gerektiğinde ilgili görüntülerle de desteklenmesidir.

Yukarıda belirtilen yayın ilkelerimiz doğrultusunda
tvarsivi.com'a yöneltilen her türlü talep ve şikayetlerinizi aşağıda belirtilen yönlendirmeler aracılığıyla tarafımıza iletebilirsiniz.

Lütfen tvarsivi.com'da yer alan yayın veya yayınlarla ilgili her türlü talep ve şikayetlerinizi, nedenlerini de belirterek gerçekleştiriniz. Program ve metinler ile ilgili şikâyetlerinizi ise mutlaka ilgili yayına ait (telif hak sahipliği vb.) yasal evraklarla tarafımıza iletiniz.

Yukarıda belirtilen hususlar doğrultusunda tarafımıza iletilen haklı talepler, hızlıca yayına yansıtılacağı gibi; uygun evraklarla bize ulaştırılan şikâyetlere konu olan program ve metinler ise; Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde yapılacak inceleme sonucunda, kanunlara yönelik bir aykırılık tespit edilmesi halinde yayından kaldırılacaktır.

Talep ve şikayetimi nasıl gerçekleştirmeliyim:

Talep ve şikâyetlerinizi hem info@tvarsivi.com mail adresine iletebilirsiniz.

  • Ad-Soyad veya kurum adınızı yazınız,
  • Kurum, kuruluş veya şahıs olarak kendinizi tanıtınız,
  • İlgili metin veya program adını belirtiniz,
  • Şikayetçi olduğunuz metin veya programın linkini paylaşınız,
  • Şikayet veya talep nedeninizi yazınız (yaşadığınız sorun),
  • Hak ihlali ile ilgili resmi evraklarınızı dosya ekleme alanından ekleyiniz (word, jpg, pdf, tif, gif formatlarında),
  • Telefon, adres ve mail adresinizi yazınız.

İlginiz ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

TV Arşivi'ni sosyal medyadan da takip edin!