Hadise Bostancı'yı uçurdu
Görüntü Tarihi:
Hadise'nin, Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde sahneye çıktığı kıyafetler olay yarattı...

Yorumlar

Hadise dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Hadise, şovlarıyla kendisini izlemeye gelenlerin başını döndürdü

Hadise'nin Fransız model Aurelien Muller'in rol aldığı Sıfır Toleransşarkısının klibi müstehcen bulunduğu gerekçesi RTÜK'ten ceza almıştı. Geçen günlerde yeni klibi çıkan Hadise, bu klipte ise montla kamera karşısına geçmişti.

KADINLAR EZİLİYOR

Klibine RTÜK tarafından getirilen yasak hakkında da şöyle konuştu: “Beni kimse korkutamaz. İstediğimi yaparım, özgür bir sanatçıyım. RTÜK ceza verecekse de verir. Kadınlar bu konuda eziliyor. Erkek sanatçıların öpüşmeli, sevişmeli sahneleri daha çok. Bu konuda hiç susmayacağım. Kadının sesiyim.”

HAYATIMDA KİMSE YOK

Hadise en son gittiği Paris tatilinde Hakan Sabancı’yla buluştuğu yönündeki iddia için de şöyle dedi: “Ben kardeşlerimle tatildeydim. Tesedüf onu da gördük, hep birlikte eğlendik. Hadise’nin yanındaki erkek hemen haber oluyor. Hayatımda gerçekten bir adam olursa elini tutup karşınıza çıkarım. Utanmam, saklamam. Bu konuda dürüst bir kadınım.”

SAHNEDE CESUR KIYAFET

Hadise, dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde sahneye oldukça dekolteli bir mayoyla çıktı. Hadise, seksi danslarını yapmayı da ihmal etmedi. Hadise'nin şovu büyük beğeni topladı.