Floyd Mayweather ile Conor McGregor arasınadaki mücadeleye saatler kala...
Görüntü Tarihi:
Dünyanın en önemli mücadelelerinden birine sayılı saatler kaldı peki bu dev maç hangi kanalda? Saat kaçta? Canlı Yayın izlemek için ne yapmalıyız?

Yorumlar

Floyd Mayweather ve Conor McGregor boks mücadelesi için geri sayım başladı. Floyd Mayweather Conor McGregor boks maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda nasıl canlı izlerim merak ediliyor. 'Tatlı Çoçuk'un yenilgisiz kariyeri son mu bulacak? Tüm merak edilenler ve Floyd Mayweather Conor McGregor boks maçı ne zaman saat kaçta hangi kanaldan canlı yayınlanacak sorusunun yanıtı haberimizde.

Peki bu maçı nasıl izleyeceksiniz?

S Sport kanalından. S Sport, Digiturk 84, D Smart 78 ve Turkcell TV+ 77. kanallardan yayın yapıyor. Bu konuda şanslıyız çünkü Amerika'da bile tek maç olarak satılıyor ve hiç de ucuz değil.

Öncelikle Floyd Mayweather'ı tanıyalım.

Kendisi 49 maçta 49 maçlık galibiyeti olan insan azmanı. Savunma uzmanı. Kendisi henüz ringde yere bile düşmemiş, hakem bir, ki, üç diye hiç saymamış. 26 kez knock-out etmiş rakiplerini.

40 yaşında ve bu karşılaşmaya çıkmak için 100 milyon sterlin para alacak. Eşek yükünden fazla. Adamın garajında 80'den fazla lüks otomobil var. Ekmek almaya bile özel jetiyle gidiyor. 1 milyardan fazla servete sahip.

"Para her şey değil, para tek şey" diyor. Bu maçın da mutlak favorisi. Yıllardır boksör tokatlıyor. Bir kafes dövüşçüsüne yenilirse boks dünyasının vay haline.

Gelelim Conor McGregor'a.

Kendisi karma dövüş sanatlarının ilahı. Kafes dövüşçüsü diyelim kısaca. Maç boks kurallarına göre yapılacak. Bu kendisi için hem bir dezavantaj hem de avantaj. Çünkü karşısındaki adam 49 maçı da boksörlere karşı aldı yani boksörlerin hamlelerini ezberlemiş durumda. Ne demiştik, Floyd savunma uzmanı.

Conor bu maçta beklenmeyeni yapmak zorunda. Floyd'a ezber bozacak bir şeyler göstermezse büyük bir hezimete uğrayabilir. 29 yaşında ve kendi branşında iki siklet şampiyonu olan tek insan. Tam bir bal porsuğu.