Cinler canlı yayını basıp hocayı çarptı!
Görüntü Tarihi:
Lütfü Bulut'un Yaşam Tv'de canlı sunduğu programda garip anlar yaşandı

Yorumlar

Her hafta Gazeteci Lütfü Bulut'un Yaşam Tv'de Canlı olarak hazırlayıp sunduğu Kent ve yaşam isimli programında Havasci Hocalar ve Ufo bilimciler buluştu...

Uzaylılar ve Cinler'in konu edilip Havasçi Metafizik Uzmanı Halit Çöğürcü, Sarhan Şahin, Umut Kısacık, Kuzey Atacan, İkrar Duman gibi isimlerin katıldığı ve konunun tartışıldığı program'da Programın moderatörü Lütfü Bulut'un "uzaylılar; ufo ve uçan dairler şeklinde maddesel bir hal alarak bir şekilde kendilerini somutlaştırıp insanlara mesajlar vermeye çalışıyorlar peki cinler den insanlara somut bir kanıt mesaj gelmiyor mu? İnsanlar inanıp inanmama konusunda çelişkiler yaşıyor " sorularına cevap arandı.

76 yaşında ki havas alimi Mehmet Alkan canlı yayında ekran karşısında okuduğu bir dua ile A4 kağıdını tüpte yakarak kameralar önünde Arapça ve Türkçe olmak üzere mesajlar aldı!

Bu esnada trans anında kendinden geçen Havasçı şir mehmet lakaplı Mehmet Alkan stüdyoda bulunan katılımcı konuklar ve ekran karşısındaki izleyicileri bir anda şaşkına uğrattı.

Programın yapımcısı Bulut odukça soğukkanlı davranarak kısa süren şaşkınlığın giderilmesini sağladı...