Bahar Emine'nin Önce Üstüne Yürüdü Sonra Programdan Nurella Tarafından Kovuldu!
Görüntü Tarihi:
Bahar Candan ile Emine Aydın yayın esnasında laf dalaşına girince sinirler oldukça gerildi!

Yorumlar

Ayperi
17.03.2017
Bu kadar terbiye yoksunu görgüsüzü,saygısızı nasıl bir araya toplamışlarb hayret modadan tiksindim.
Ayla
16.03.2017
İşte benim stilim diye bir şey kalmamış..biri koca bulma meraklısı..biride bar kızı pardon barmenlere saygım sonsuz namuslarıyla çalışıyorlar..ama bahar denilen kompleksli biri ne iş yapıyor ha avukat olcakmış güya..daha neler olsa olsa.O.....olur
mine
15.03.2017
İsinize geliyo bu bahar sayesinde reyting yoksa bole bi kizi tutmaz kimse
 

Emine Aydın, Simay Tokatlı'nın kombinini beğenmeyince ikili arasında kavga çıktı ve Simay, Emine'nin kendisini kıskandığını iddia etti. Bahar Candan araya girip Emine'ye "Emine kadın" diye hitap edince ise Emine çok sinirlendi ve Bahar'ı uyardı. Bahar, Emine'ye dinozor gibi giyiniyorsun deyince Emine "ben senin nasıl giyindiğinden bahsetmeyeyim istersen" dedi ve bunun üstüne Bahar, Emine'nin üstüne yürüdü. Bahar ve Emine sakinleşmeleri için stüdyodan çıkarıldı. 

İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan, adından söz ettirmeye devam ediyor. TV 8'de yayınlanan son zamanların en çok konuşulan yarışmalarından olan Bahar Candan, son olarak seslendirdiği şarkıyla gündeme geldi. Peki, bir moda yarışmasıyla tanınan ve ilginç konuşma tarzıyla dikkat çeken Bahar Candan kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan, konuk olduğu programlarla da sık sık gündeme geliyor. Zaman zaman sivri dili nedeniyle İşte Benim Stilim jüri üyelerini kızdıran Bahar Candan, son olarak Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Programa sesi ve söylediği şarkı damga vurdu. Peki, İşte Benim Stilim ve Survivor’ın eski yarışmacılarından Nihan Candan’ın kardeşi olan Bahar Candan kaç yaşında, ne işle meşgul? İşte, hakkında merak edilenler!

Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurken Erez’in jür üyeliğini üstlendiği İşte Benim Stilim yarışmasının podyumunda boy gösteren isimlerden olan Bahar Candan, 19 yaşında. Tam adı Fatma Bahar Candan olan 1997 doğumlu genç yarışmacı, ablası gibi Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyor ve diğer aile bireyleri gibi avukat olmak istiyor.

FİNALDE KAYBETMİŞTİ

İşte Benim Stilim'in bir önceki sezonunda finale kalan Bahar Candan, ödülü son anda kaçırmış, SMS oylaması sonucunda Yeşim Aydın birinci olmuştu. Finalde kaybeden Bahar Candan sert sözler söyleyip stüdyoyu terk etmişti. Genç yarışmacının Yeşim Aydın'ı kutlamadığı gibi arkasını dönüp gitmesi uzun süre konuşulmuştu.